restauracja

Nowy koncept restauracji serwującej potrawy wykorzystujące najlepsze polskie, sezonowe produkty, z których codziennie powstają kulinarne dzieła sztuki.

Atelier nie posiada stałej karty menu, natomiast swoim gościom oferuje menu degustacyjne w różnych konfiguracjach 6 moments (280 pln/os.) i 9 moments (350 pln/os.), aby zaprezentować możliwości jakie daje bogactwo naturalne Polski. W piątkowe i sobotnie wieczory jedyną możliwością jest opcja 9 moments.

Atelier Amaro jako jedyna restauracja warszawska, a druga w Polsce, otrzymała rekomendację SLOW FOOD POLSKA, co ukazuje staranność w dobieraniu właściwych produktów oraz lokalny patriotyzm wyrażony na talerzu. W 2013 roku przewodnik Michelin wyróżnił restaurację, jako pierwszą i jedyną w historii Polski, prestiżową Gwiazdką.  Od tego czasu Atelier Amaro utrzymało swój status w przewodniku Michelin.

sfp

Dodatkiem do menu jest również bogata karta win z całego świata, ale przede wszystkim polskich nalewek, miodów pitnych i likierów, z których możemy być dumni.

> Rezerwacje i godziny otwarcia

Dodatkiem do menu jest również bogata karta win z całego świata, ale przede wszystkim polskich nalewek, miodów pitnych i likierów, z których możemy być dumni. W wyborze zarówno win jak i alkoholi pomoże Państwu nasz sommelier Paweł Białęcki – blood of atelier Amaro, Wicemistrz Europy Środkowej Sommelierów.